پیرامون شکایت

وکیل آنلاین ۲۴ ساعته | مشاوره حقوقی آنلاین تضمینی با وکیل

استفاده از ظرفیت‌های بسیار بالای شبکه‌های‌اجتماعی و فضای‌مجازی در دنیای امروز، به امری بسیار مهم و اجتناب ناپذیر مبدل گردیده و در این میان گسترش روزافزون خدمات قضایی به صورت تماما الکترونیکی در آسان نمودن تشریفات طرح و پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری، نقش بسیار مهمی را فراهم نموده است.

در کنار گسترش این خدمات الکترونیک، استفاده از وبسایت‌ها و شبکه های اجتماعی متنوع برای ارائه خدمات مشاوره حقوقی آنلاین توانسته نقشی مهم و کلیدی در تسهیل استفاده عموم مردم از خدمات مشاوره حقوقی ایجاد نماید.

دریافت مشاوره حقوقی آنلاین از طریق اپلیکیشن‌ها و سایت‌های مختلف، یکی از مهمترین اقسام ارائه خدمات مشاوره حقوقی است که امکان دسترسی به متخصصان و مشاورین علم حقوق، خصوصا وکلای توانا و امکان طرح مسائل و چالش‌های حقوقی با متخصصین این حوزه را  بسیار آسان نموده است.

هر چند همیشه توصیه شده که استفاده از خدمات مشاوره حقوقی معمولا قبل از مواجهه با بن بست های دادرسی، بیشتر می‌تواند مثمر‌ ثمر باشد، ولی اگر بعد از طرح دعوا و در صورت عدم استفاده از خدمات وکیل دادگستری با مشکلاتی حقوقی در پرونده خود مواجه شدید باز هم عقلانی‌ترین راه و مسیر ادامه پرونده، استفاده از خدمات مشاوره‌ای آنلاین وکلای دادگستری در این خصوص است.

مثلا اگر در تنظیم یک قرارداد پیش از هر اقدامی حتی به صورت آنلاین با یک وکیل متخصص قراردادها مشورت گردد، مطمئنا از بروز اختلافات احتمالی در مراجع قضایی پیشگیری بعمل خواهد آمد.

شاید در استفاده از خدمات مشاوره حقوقی، برخی از افراد این تصور نادرست را داشته باشند که استفاده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و یا مراجعه حضوری به وکیل، شما را متحمل هزینه خواهد کرد.

اما همیشه بدانید در موارد زیادی پیش‌ آمده که اقدام خود شخص بدون مشاوره با وکیل مجرب، علی رغم ذی‌حق بودن در دعوا، باعث شکست او شده و چنین امری به معنای صرف هزینه و زمان مجدد و اطاله دادرسی خواهد بود.

مشاوره حقوقی آنلاین چیست؟

مشاور حقوقی آنلاین در حقیقت نوعی از ارائه خدمات حقوقی در بستر اینترنت از طریق سایت‌ها و اپلیکیشن‌های رایج در این خصوص می‌باشد.

در عصر امروزی به جهت رواج پیام‌رسان‌های مختلف و اپلیکیشن‌های ارتباطی و به طور کلی به علت سهولت دسترسی به اینترنت، برخلاف سالیان گذشته استفاده از خدمات حقوقی به صورت آنلاین نیز گسترش فراوانی یافته است.

در این روش از کسب مشاوره حقوقی، همانگونه که با انجام خرید به شکل آنلاین به جای خرید حضوری به درب فروشگاه، قطعا در وقت و انرژی شما صرفه‌جویی می‌گردد با استفاده از خدمات حقوقی آنلاین نیز در زمان و هزینه شما صرفه‌جویی قابل توجهی صورت می‌گیرد.

چه فوایدی در بهره‌گیری از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین  متصور است؟

 • خدمات مشاوره حقوقی آنلاین بسیار پرسرعت‌تر و ارتباط با وکلا و مشاورین سریع‌تر برقرار می‌شود.
 • در خدمات مشاوره حقوقی آنلاین، به راحتی امکان رد و بدل نمودن پرسش و پاسخ از ناحیه طرفین وجود خواهد داشت.
 • در خدمات مشاوره حقوقی آنلاین امکان برقراری تماس صوتی و حتی تصویری نیز با هماهنگی دو طرف امکان‌پذیر خواهد بود.
 • گاهی امکان رایگان بودن این نوع مشاوره حقوقی از طرف وکلای سامانه شکایت 24 وجود خواهد داشت.
 • در صورت ضرورت و جهت ادامه مشاوره، می‌توان جلسه حضوری بین دو طرف برقرار نمود.
 • برقراری خدمات مشاوره حقوقی آنلاین برای اشخاص حقوقی نیز میسر است.
 • درخدمات مشاوره حقوقی آنلاین امکان دریافت مشاوره در تمام ساعات شبانه روز و در هر مکانی ممکن است
 • درخدمات مشاوره حقوقی آنلاین امکان ارسال صدا، متن، مدارک، فیلم و حتی ذخیره‌سازی آن‌ها جهت بررسی مجدد سایر وکلا و کارشناسان وجود دارد.
 • صرفه‌جویی در وقت و زمان به دلیل حذف شدن رفت‌ و آمد به دفتر مشاور از دیگر مزایاست.
 • صرفه‌جویی در هزینه به دلیل حذف شدن برخی هزینه‌های جانبی دیگر

دریافت خدمات حقوقی آنلاین

در استفاده از خدمات مشاور حقوقی آنلاین به این نکات حتما توجه نمایید؟

هرچند استفاده از خدمات مشاور حقوقی آنلاین دارای مزایای زیادی است و به همین علت است که امروزه در مرکز توجه متقاضیان مشاوره حقوقی قرار گرفته است.

ولی باید حتما توجه داشته باشیم که در کنار تمام مزایای این نوع مشاوره حقوقی، استفاده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین معایبی و معضلاتی را هم به دنیال دارد که از مهمترین آن می‌توان به دقت و حساسیت بیشتر در انتخاب مشاور متخصص و متبحر اشاره کرد

از آن جایی که معمولا شما برای انجام خریدهای غیرحضوری خود، صرفا به برخی سایت‌های مطمئن که از کیفیت و قیمت اجناس آن‌ها اطمینان خاطر دارید، مراجعه می‌کنید، برای استفاده از هرنوع خدمات از جمله خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و انتخاب مشاور حقوقی نیز باید به اپلیکیشن‌ها، سایت‌ها و پلتفرم‌های معتبری که خدمات مشاورین حقوقی مجرب و حاذق را تبلیغ می‌نمایند رجوع کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته و یه هیچ عنوان دچار ضرر و زیان نگردید هر چند انتخاب یک مشاور حقوقی مجرب از هر نظر با انتخاب یک کالا بیسار بسیار متفاوت است.

لذا لازم است قبل از انتخاب مشاور حقوقی و استفاده از خدمات او، حتما بستری که آن مشاور را معرفی می‌نماید نیز به دقت بررسی نمایید.

نکته دیگری که قابل ذکر است این است که در تمامی کسب و کارهایی که به صورت آنلاین به ارائه خدمات مشغول و هدایت می‌گردند، بسترها و زیرساخت‌هایی لازم دارد تا امکان ارائه خدمات به صورت آنلاین با مشکل مواجه نگردد.

پس شما در انتخاب سایت‌ها و پلتفرم‌هایی که خدمات حقوقی آنلاین به مردم ارائه می‌نمایند باید حتما انتخابی داشته باشید تا در ادامه مسیر و ارائه خدمات، ضعیف عمل ننمایند.

ضمنا ضروری است در حین دریافت مشاوره آنلاین به نکات زیر هم توجه گردد:

 1. حتما به سوالات مشاورین سایت به دقت پاسخ داده و به طور کامل به او اعتماد نمایید و مشاورین ما را امین خود بدانید.
 2. نت برداری از مسائل کلیدی را به هیچ عنوان فراموش نکنید و از توضیحات ارائه شده از ناحیه مشاور ما، حتما یادداشت برداری نمایید.
 3. در هنگام مشاوره سعی کنید با دقت بالا به صحبت‌های مشاور گوش فرا دهید و نکته‌های کلیدی را یادداشت نمایید و هرگونه ابهامی را با پرسش و پاسخ از ذهن خود برطرف نمایید.
 4. از نرم افزارهای مناسب برای گوشی همراه که دارای امکانات تایپ صوتی و یادداشت برداری است استفاده کنید.
 5. به جد توصیه می‌شود با مشاور خود صادق باشید و به جنسیت و سن مشاور به هیچ وجه اهمیت ندهید.

چرا خدمات مشاوره حقوقی آنلاین به این اندازه دارای اهمیت شده است؟

روابط امروزی تمامی انسان‌ها نسبت به گذشته بسیار پیچیده‌تر شده و معمولاً مشکلات حقوقی یا سوالاتی در این خصوص نیز ممکن است برای هر کسی به وجود بیاید.

اما عموما فرصت یادگیری کامل قوانین حقوقی برای همه افراد جامعه وجود ندارد. با این وجود هر جامعه نیاز به اشخاصی دارد که دانش کافی در خصوص مسائل حقوقی را داشته باشند تا بتواند توصیه و راهکار مناسب را به متقاضیان ارائه کنند که در اینجا مشورت با فرد متخصص اهمیت به سزایی پیدا خواهد کرد.

استفاده از روش‌های جدید مشاوره حقوقی آنلاین در سایتها و وبسایتها مزایای بسیار زیادی دارد. شما با بهره‌گیری از این خدمات در هر مسئله حقوقی قادر خواهید بود با وکیل متخصص در همان حوزه مشورت نمایید.

توجه داشته باشید که حیطه وکالت نیز همانند سایر خدمات تخصصی در کشور به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای دنبال می‌گردد.

به این شکل که پرونده‌های مرتبط با مسئله جرم و مجازات باید توسط وکیل متخصص در امور کیفری و پرونده‌هایی مانند وصول مطالبات، دعاوی ملکی و غیره از طریق وکلای متخصص در امور حقوقی و پرونده‌های مربوط به طلاق، نفقه، حضانت و غیره نیز توسط وکلای حاذق در حوزه خانواده پیگیری و دنبال گردد.

خوشبختانه با افزایش خدمات مشاوره حقوقی آنلاین، امکان هدایت فرد به صفحه چت با متخصص هر دعوای توسط موسسات حقوقی معتبر فراهم آمده است و از حیث تخصص وکیل مورد نظر، اطمینان لازم به شما را داده خواهد شد که مشاوره‌ای تخصصی در زمینه مورد تقاضای شما ارائه گردد.

مطمئنا آشنا شدن با فرآیندهای قضایی و حقوقی همیشه به شما کمک خواد کرد تا مسئله و مشکل خود را به بهترین نحو پیش ببرید.

اقسام خدمات مشاوره‌های حقوقی آنلاین که توسط سامانه حقوقی شکایت 24 ارائه می‌گردد

شاید برای شما هم جای سوال باشد که خدمات مشاوره با وکیل معمولا در خصوص با چه موضوعاتی است و شما چگونه می‌توانید حداکثر بهره‌برداری را از این خدمات مشاوره‌ای داشته باشید؟

در پاسخ باید گفت که مشاوره حقوقی آنلاین در موضوعات حقوقی، ارائه اصول کاربردی و راه‌کارهایی است که توسط وکلای پایه یک و با تجربه دادگستری و همچنین مشاوران کارکشته حقوقی به تمام اقشار جامعه و یا حتی به ادارات و سازمان‌های مختلف ارائه می‌گردد.

معمولا وکلای متبحر ومشاوران حقوقی، به کلیه قوانین مربوطه مسلط بوده و دارای مهارت هستند و به خوبی روابط حقوقی را درک کرده و قادرند به عنوان یک میانجی‌گر یا در مقام یک وکیل حاذق، حق و حقوق خواهان وخوانده را تا حد ممکن که دلایل و مدارک آن‌ها اقتضا نماید، زنده کنند.

به طور کلی هر موضوع یا مطلبی که در ارتباط با قوانین کشور و روابط حقوقی اشخاص باشد را می توان در هنگام مشاوره حقوقی آنلاین مطرح نمود و با پرسش سوالات خود به پاسخ قانع کننده‌ای از سوی مشاور حقوقی و یا وکیل دادگستری دست یافت.

از جمله این موضوعات و مسائل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که عمده مطالبات عمومی مردم در محاکم مختلف دادگستری اعم از عمومی و اختصاصی است:

خدمات مشاوره حقوقی آنلاین در مسائل خانواده

در خدمات مشاوره حقوقی آنلاین مربوط به مسائل خانواده، موضوعاتی که یک مشاور می‌تواند در خصوص آن‌ها خدمات مشاوره‌ آنلاین ارائه نماید، شامل مواردی همچون طلاق و فسخ نکاح و مراحل پایان روابط خانوادگی، مراقبت و حضانت از فرزندان و حق ملاقات زوجین، امور مالی همچون نفقه، مهریه، نهله، اجرت‌المثل‌ ایام‌ زوجیت و مسائلی همچون آزار و اذیت خانگی و بسیاری از امور مرتبط با مسائل زناشویی و خانوادگی است.

مشاورین و وکلای متخصص به صورت آنلاین، شما را در مورد اقداماتی که باید در پرونده خود انجام دهید، از جمله نحوه تنظیم درخواست یا دادخواست و همچنین نحوه پاسخگویی به آن چه دادگاه از شما می‌خواهد، راهنمایی‌های لازم را ارائه خواهند داد.

همچنین وکلای دادکستری قادرند در مورد کم و کیف و نحوه تنظیم لایحه دفاعیه، شما را راهنمایی کنند و قادرند بررسی نمایند که آیا ادله و مدارک کافی برای دفاع از شکایت، از سوی شما ارائه شده است یا خیر؟

علاوه بر آن مشاوران و وکلای مجرب و متخصص به صورت آنلاین قادرند نتیجه احتمالی دعوای شما را  تا حدودی پیش بینی نمایند و در روند رسیدگی و تسریع آن، نقش موثر و مثبتی ایفا کنند.

کیبورد

خدمات مشاوره حقوقی آنلاین در امور مدنی

اگر پرسشی حقوقی یا پرونده‌ای باز در مسائل حقوقی اعم از چک، سفته، ضرر و زیان قراردادی، تنظیم قرارداد، مشکلات آپارتمان‌نشینی، ضرر و زیان ناشی از جرم، روابط موجر و مستاجر و بسیاری از مسائل این‌ چنینی در دادگاه‌های بدوی یا تجدیدنظر یا محاکم دیوان عالی کشور یا دیوان عدالت اداری یا دادگاه های شهرستان‌های مختلف دارید، می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای آنلاین بهره‌مند گردید.

کسب مشاوره حقوقی آنلاین توسط وکلای متخصص در امور مدنی، توصیه‌های راهگشایی است که توسط افراد متبحر و متخصص در امور حقوقی ارائه می‌گردد.

این موضوعات می تواند شامل نوشتن راهکارهای لازم در نگارش لایحه یا انجام مذاکرات مثمر ثمر در مسایل قراردادی و یا هدایت پرونده باز حقوقی شما در مراجع قضایی باشد. مشاوران ما به صورت آنلاین مشاوره حقوقی خوبی به شما ارائه خواهند داد.

خدمات مشاوره حقوقی آنلاین در امور ملک و املاک

وکلای ملکی دراغلب دعاوی ملکی مانند دعاوی موجر و مستاجر، دعوای‌تخلیه، دعوای‌خلع ید، دعوای الزام به تنظیم سند رسمی، دعوای افراز ملک مشاعی، دعوای الزام به ایفای تعهد و یا الزام به تحویل مبیع و بسیاری از دعاوی مرتبط با مسائل ملکی، به صورت کاملا تخصصی فعالیت می‌نماید.

دعاوی ملکی به جهت تخصصی بودن و شکل و نوع ماهیت آنها، معمولا پروسه‌ای زمان‌بر داشته و نیازمند تسلط وکیل به کلیه قوانین ثبتی و برخی قوانین ماهوی و شکلی مدنی خاص خود را دارد که انجام این امر برای افراد عادی و فاقد دانش حقوقی قطعا ممکن نیست.

در بسیاری از موارد، افراد بدون استفاده از راهکارها ومشاوره با یک وکیل دادگستری در زمینه ملکی، اقدام به  تقدیم دادخواست به دادگاه نموده و یا پرونده خود را در مراجع قضائی شخصا پیگیری می‌نمایند ولی متاسفانه پس از طی چند ماه و یا حتی چند سال از گرفتن حق خود باز می‌مانند و متحمل هزینه‌های سنگینی ازجمله هزینه های دادرسی و غیره می‌شوند.

بنابراین کسب مشاوره حقوقی آنلاین به عنوان اولین گام، با یک وکیل ملکی خوب می‌تواند هم خسارات ناشی از تاخیر را کاهش داده و هم پرونده را با استفاده از تجارب و تخصص خود به سمت پیروزی یا حداقل مسیر هموارتری سوق دهد.

خدمات مشاوره حقوقی آنلاین در خصوص چک

برخی از وکلای دادگستری به شکل کاملا تخصصی بر روی دعاوی وصول مطالبات اعم از سفته، چک، رسید بانکی و یا اسناد عادی فعالیت می‌کنند و در این خصوص تجربه و تبحر فراوانی کسب نموده‌اند.

دعاوی مطالبه وجه چک و یا مطالبه وجه سفته یکی از دعاوی مبتلابه و  شایع‌ در مراجع قضایی است. مشاورین و وکلای متخصص حتی به صورت آنلاین قادر خواهند بود با تبحر و تخصص خویش، راهکارهای لازم برای صدور حکم محکومیت خوانده را به شما ارائه نمایند و با آشنا نمودن شما با درخواست تخصصی قرار تامین‌ خواسته، راهی برای توقیف اموال خوانده، به شما آموزش داده تا اگر شما محق این دعوا بودید بتوانید به اموال از دست رفته خود دست پیدا کنید.

خدمات مشاوره حقوقی آنلاین در امور کیفری

همیشه دعاوی کیفری، یکی از تخصصی‌ترین دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی کشور به حساب می‌آیند که وکلای دادگستری باید حتما با تخصص کامل در این حوزه وارد شوند تا بتواند به بهترین شکل ممکن از حقوق موکل خویش دفاع کنند.

زیرا در اینجا دیگر بحث از مجازات حبس، شلاق و جزای نقدی و یا در مراحل پیچیده‌تر جرم و مجازات، اعدام یا حبس‌های طولانی مدت مطرح است و کوچکترین کم‌کاری یا اهمال یا بی‌اطلاعی از مسائل کیفری و قوانین مجازات اسلامی، تبعات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

دعاوی مانند قتل اعم از عمد و غیر عمد، کلاهبردی، ضرب و جرح، سرقت، اختلاس و غیره از جمله دعاوی کیفری هستند که از پیچیدگی خاص خود برخوردار بوده و قانون برای این جرائم، مجازات‌های سنگینی در نظر گرفته است.

لذا کوچک ترین اشتباه در این مسائل می‌تواند در صدور قرار مجرمیت و یا صدور قرار منع تعقیب  موثر واقع شود.

وکیل دادگستری کار کشته ، با تسلط کامل بر قوانین و باهوش و ذکاوت خود قادر خواهد بود با ارائه یک مشاوره منطقی آنلاین، شرایط پرونده را به نفع موکل یا مشتری تغییر داده و حتی با راه‌کارهای خود در ارائه دلایل قوی و قاطع در مشاوره آنلاین، بتواند حکم صادره در مرجع تجدیدنظر را نیز تحت تاثیر مشاوره خود قرار دهد.

متاسفانه بسیاری از افراد بدون مشورت با وکیل دادگستری اقدام به طرح و ثبت شکوائیه در دادسراها نموده که به دلیل طرح اشتباه شکایت، موجبات ضرر و زیان به خود را فراهم می‌آورند.

ضمنا متهمین پرونده‌ها هم باید توجه داشته باشند که عدم استفاده از مشاوره حقوقی و یا عدم اعطای وکالت به وکلای کیفری، ممکن است موجب ورود ضرر‌های جبران ناپذیری شده و از آن میان می‌توان به از دست رفتن مال، جان و یا آبروی آن‌ها اشاره داشت.

انواع مشاوره آنلاین

خدمات مشاوره حقوقی آنلاین در زمینه ارث

انجام مشاوره حقوقی آنلاین‌ در زمینه ارث و در ارتباط با مسائلی همچون، انجام مهر و موم ترکه و رفع آن، تقسیم ترکه، انتشار آگهی، روش‌های دریافت دیون متوفی، زمان ارائه مدارک لازم به شورای حل اختلاف، پیگیری جلسات رسیدگی و موارد حقوقی ارث و میراث و غیره مسائلی هستند که قبل از طرح آن، نیاز به کسب مشاوره آنلاین، ضروری و لازم به نظر می‌رسد.

وکلا و متخصصین حقوقی آمادگی دارند تا به‌طور کاملا موضوعی و تخصصی و در مدت زمانی اندک و به صورت آنلاین، مشاوره تخصصی مورد نظرتان را به شما ارائه نمایند.

خدمات مشاوره حقوقی آنلاین در امور مالیاتی

اگر خیریه دارید یا نماینده یک نهادشرکتی هستید، یا شخصا به مشاوره مالیاتی نیاز داشته باشید، وکلای مالیاتی متبحر قادر خواهند بود در زمینه مسائل مالیاتی و به صورت آنلاین به شما کمک کنند.

ما از اهمیت ارائه مشاوره مالیاتی با شما و پیگیری تغییرات در قانون مالیات و اقدامات روزمره، به شما آگاهی کافی را خواهیم داد. با همکاری با مشاور مالی و حسابدار ، قطعا اطمینان حاصل خواهیم کرد که راه‌حل موثری برای شما فراهم آورده‌ایم.

خدمات مشاوره حقوقی آنلاین در امور تجاری

مشاوره حقوقی تجاری شامل: ورشکستگی، معاملات تجاری، انحلال شرکت‌ها، تاسیس و ثبت‌شرکت‌ها، مشاوره حقوقی دعاوی تجاری و غیره می‌باشد.

متخصصین حقوقی و وکلای با تجربه به صورت آنلاین و از طریق این سامانه حقوقی آمادگی دارند تا به‌طور کاملا موضوعی و تخصصی و در مدت زمانی کم، مشاوره تخصصی مورد نظرتان را به شما ارائه نمایند.

ویژگی‌های یک مشاور حقوقی آنلاین

شما هنگامی که دچار بیماری می‌شود نیاز به پزشک متخصص دارید تا به شما کمک کند و مطمئنا در مراجعه به پزشک یا ارائه خدمات آنلاین از برخی سایت‌های پزشکی، سعی می‌نمایید که پزشکی با تجربه‌تر و با دانش بیشتر را انتخاب نمایید.

این انتخاب برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی آنلاین نیز بسیار مهم است که مشاوری را انتخاب نمایید که از مزیت‌های بیشتری برای شما برخوردار باشد.

البته یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های مشاور و حقوقی وکیل این است که وکلا مجاز به حضور در دادگاه و دفاع از حقوق موکل نیز هستند در صورتی که مشاور حقوقی عموما به ارائه راهکارهای درست می‌پردازد و خود او به صورت عملی نمی‌تواند تمام مراحل را پیگیری نماید.

تسلط بر قوانین و تجربه کامل در مسائل حقوقی از مهمترین ویژگی‌هایی است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت:

تسلط بر قوانین عام و خاص

قوانین متعدد در زمینه‌های خانواده، مالی، مالیاتی، ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی دارای پیچیدگی‌های زیادی است. مشاور یا وکیل باید به این قوانین مسلط باشد و شما هم باید به این نکته دقت کافی را داشته باشید.

به تبلیغات هر سایتی اعتماد نکنید که ممکن است با راهنمایی اشتباه مسیر پرونده شما را بسیار دشوارتر نماید.

دارای تجربه

مشاور حقوقی که تجربه بالایی در پرونده ها متعدد داشته باشد، قاعدتا در تشخیص راه درست نیز می‌تواند بهتر عمل نماید و گاهی ممکن است مشاور از قبل با پرونده‌ای مانند پرونده شما کار کرده باشد.

پس هرچه مشاور دارای تجربه بیشتری باشد بهتر می‌تواند به شما کمک کند. اما گاهی مشاورین جوان‌تر با خلاقیت خود می‌توانند راه‌های بسیار خوبی را به شما نشان دهند.

قدرت سخن وری بالا و توانایی کامل برای متقاعد کردن افراد

یکی از ویژگی‌های مشاوران حقوقی این سامانه که آنان را از دیگر مشاوران حقوقی متمایز کرده، قدرت کلام و سخن‌وری بالا و توانایی متقاعدکردن افراد است.

مسئولیت پذیری و دلسوزی

یک مشاور حقوقی یا وکیل، باید در مقابل موکل یا مراجعه کننده خود مسئولیت مدنی داشته باشد و یک مشاور خوب شخصی است که مهربان و دلسوز باشد.

رعایت انصاف و عدالت

عدالت ،  انصافو عدم قضاوت یک‌طرفه حین مشاوره حقوقی آنلاین با موکلین، از ویژگی‌های مشاورین حقوقی ممتاز است.

آسان سازی مسائل حقوقی

آسان سازی  مسائل حقوقی،  امتیاز و هنری است که فقط یک مشاور حقوقی خوب، آن هم در اثر کسب تجربه و گذر زمان و قطعا مطالعات موثر به آن دست خواهند یافت.

قدرت تصمیم گیری، جسارت و شجاعت

تصمیم‌گیری درست و مسمم بودن در دیدگاه حقوقی هنگام ارائه دادن مشاوره حقوقی آنلاین، از ویژگی‌های مهم و بارز مشاورین حقوقی متبحر است.

جسارت، شجاعت و اعتقاد به اخلاقیات یکی از خصایص مهم هنگام ارائه خدمات مشاوره حقوقی آنلاین توسط مشاورین این سامانه به تماس گیرندگان است.

صداقت، تعهد، مجرب و حاذق بودن

تعهد به قوانین و منش درست یکی از موارد مهم در انتخاب مشاور حقوقی  است. مشاور خوب باید بر مبانی و قوانین و مقررات حقوقی، تجربه و مهارت کافی را نیز داشته باشد.

مشاوره حقوقی آنلاین در سیستم

هزینه‌های مشاوره حقوقی آنلاین

ممکن است برخی به اشتباه تصور نمایند که لزوما هزینه‌های مشاور حقوقی آنلاین باید خیلی کمتر از مشاوره حقوقی حضوری باشد.

در صورتی که در مشاوره حقوقی آنلاین نیز در صورت انتخاب مشاور حقوقی مجرب و پلتفورم معتبر نیاز شما را به خدمات حقوقی برطرف نموده و در این صورت لازم است که مابه ازای دریافت این خدمات آنلاین را بپردازید.

همچنین باید بدانیم که عموما بهره‌گیری از این روش به نفع متقاضیان بوده که در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیاز آن‌ها بر طرف می‌گردد.

درباره ما و روش‌های پشتیبانی و ارائه خدمات متنوع در شکایت 24

تیم تخصصی شکایت 24 با همکاری مستمر با وکلای متبحر و با تجربه در زمینه طرح دعوا در مسائل مختلف حقوقی،کیفری، تجاری، کار و کارگری و غیره به صورت کاملا تخصصی، در روند افزایش امکانات خود و در اقدامی جدید آماده خدمات رسانی به مخاطبین و موکلین خود به صورت آنلاین می‌باشند.

سامانه حقوقی شکایت 24 با ایجاد شرایط بهره‌مندی از بهترین مشاوره حقوقی توسط وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران متخصص در زمینه‌های مورد نظر شما، بر آن است تا بتواند کارگشای کلیه مسائل حقوقی شما به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان لازم باشد.

اگر شما نیز از مخاطبین محترم این سامانه حقوقی هستید، جهت اطلاع از نحوه خدمات مشاوره حقوقی آنلاین، در بستر واتساپ، به صورت تلفنی یا و به صورت حضوری یا استفاده از خدمات وکیل در تمام موارد مربوط به شکایات حقوقی و کیفری با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و نیز کسب اطلاع از هزینه مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین به صفحه مشاوره حقوقی ما مراجعه نمایید.

ضمناً در صورتی که در زمینه تنظیم هر نوع دادخواست، شکواییه، لایحه‌های حقوقی و کیفری و تنظیم اظهارنامه یا تنظیم قراردادهای تخصصی، تقاضای دریافت خدمات دارید، می‌توانید با مراجعه به بخش تنظیم اوراق قضایی، نیازمندی‌های مورد نیاز خود را در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه دریافت نمایید.

مطمئنا انجام مشاوره در هر زمینه‌ای و وکالت در مراجع قانونی و قضایی، به فراخور خود مستلزم پرداخت هزینه هایی خواهد بود.

در بسیاری از موارد دیده شده که خواهان یا خوانده دعاوی بدون در نظر گرفتن جوانب احتیاطی و بدلیل نقص در مدارک یا عدم توجه به بسیاری از موارد قراردادی یا غیر قراردادی، در مراجع رسیدگی محکوم گردیده و علاوه بر پرداخت هزینه‌های بالا به عنوان خسارت، هزینه‌های دادرسی و غیره، زمان زیادی را نیز صرف فعالیتی بیهوده نموده اند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

‫5 دیدگاه ها

 1. سلام
  بابت شکایت از مخابرات برای گرفتن مبلغ اضافه و اجباری مکالمات ریگان میشود از طریق تعزیرات اقدام کرد
  اگر میشود لطفا راهنمایی کنید چگونه

  1. سلام عرض ادب احترام دارم بند بایک شرکت واسه کار توافق کردیم که کار کنیم کارفرما فرمودن از روز او بیمه هستید حقوقم طبق وزارت کاری میباشد بند موافقط کردم شرو بکارشدم یک ماه دوروز بوکه کارمیکردم بادستگاه قطعه آهن سنگین دستگاه افتاد روپام شکست بردنم بیمارستان رباط کریم پذیرش کردن گفتم بیمه نداره لطفت خواهش میکنم که کمکم کنین باید بنده چه کاری انجام بدم به حق حقوقم برسم ممنون تشکر

  2. سلام عرض ادب احترام دارم بند بایک شرکت واسه کار توافق کردیم که کار کنیم کارفرما فرمودن از روز او بیمه هستید حقوقم طبق وزارت کاری میباشد بند موافقط کردم شرو بکارشدم یک ماه دوروز بوکه کارمیکردم بادستگاه قطعه آهن سنگین دستگاه افتاد روپام شکست بردنم بیمارستان رباط کریم پذیرش کردن گفتم بیمه نداره لطفت خواهش میکنم که کمکم کنین باید بنده چه کاری انجام بدم به حق حقوقم برسم ممنون تشکر

 2. با سلام
  بنده حدود ۴ماه پیش توسط یک کار آموز دو تا پرونده را ب یک وکیل دادم و با کارآموز ایشان توافق کردم بابت دو تا پرونده ک یکی الزام ب سند بود و بعدی خیانت در امانت … ۱۵میلیون حق الوکاله پرداخت کنم مبلغ ۴میلیون الحساب از بنده گرفتن و شروع ب کار کردن اول ۳تا اظهار نامه فرستادن واسه طرف دعوام ک ۲میلیون گرفتن بعد واسه ثبت پرونده ها یک ۴میلیون و صدور نود واسه پرونده الزام سند گرفتن و دو تا یک میلیون دویست واسه پرونده خیانت در امانت ک پرونده خیانت در امانت وقتی تاریخ جلسه در نیشابور مشخص شد درخواست ارجاع پرونده رو ب مشهد دادن ک دوباره پرونده برگشت خورد ب نیشابور و تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۷وقت جلسه تعیین شد پرونده الزام سند هم فقط یک دادخواست تنظیم کردن و بنده تاریخ جلسه شورا حاضر شدم بعد از رسیدگی ب من اعلام شد نواقص پرونده رو ب وکیلم اطلاع میدم برطرف بشه ک طی چندین بار اخطار ایشون نواقص و برطرف نکردن یعنی پرداخت حق کارشناسی و پرونده باطل اعلام شد
  اقایع کار آموز ک غیبشون زد بعد از جستجویه زیاد شماره وکیل و پیدا کردم و تماس گرفتم با ایشون ایشون اول اعلام بی اطلاعی کردن بعد خطا رو ب بنده نسبت دادن ک من باید پیگیر میشدم تا پرونده باطل نشه بعد تازه یادشون افتاده با بنده قرارداد تنظیم کنن بعد ۴ ماه وگرنه طبق بند ۱۱قانون مدنی از بنده شاکی میشن و خسارت میگیرن و از پرونده خیانت در امانت هم انصراف میدن تا الان ۱۰میایون از بنده گرفتن و بنده اصلا ندیدمشون و حتی یک جلسه دادگاه هم واسه بنده نرفتن و تهدید هم میکنن لطفا راهنمایی کنین بنده رو باید چیکا کنم و شکایت ب کجا ببرم ممنونم

 3. سلام یک دندانپزشک لب من را زخم کرده که بخیه خورده است و هیچ عذر خواهی هم نکرد امکان شکایت هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا