مشاوره حقوقی در واتساپ با وکیل Whatsapp

استفاده از ظرفیت‌های بالای شبکه‌های‌ اجتماعی و فضای‌ مجازی در دنیای امروز امری مهم و اجتناب ناپذیر است.

در این میان گسترش خدمات قضایی به صورت الکترونیک همانند سامانه ثنا، در آسان نمودن فرآیند طرح و پیگیری دعاوی کیفری و حقوقی، نقش بسیار مهمی ایفا نموده است.

با وجود گسترش این خدمات الکترونیک، استفاده از شبکه های اجتماعی متنوع برای ارائه خدمات مشاوره حقوقی توانسته نقش بسیار کلیدی در تسهیل استفاده اغلب مردم از خدمات مشاوره حقوقی ایجاد نماید.

دریافت مشاوره حقوقی از طریق اپلیکیشن واتساپ، یکی از اقسام ارائه خدمات مشاوره حقوقی است که امکان دسترسی به مشاورین و متخصصان علم حقوقی و طرح مسائل و چالش‌های حقوقی با متخصصین این حوزه را بسیار آسان نموده است.

هر چند استفاده از خدمات مشاوره حقوقی معمولا قبل از مواجهه با بن‌بست های دادرسی می‌تواند موثرتر باشد ولی در صورتی که بعد از طرح دعوا و عدم استفاده از خدمات وکیل دادگستری با مشکلاتی مواجه شدید باز هم بهترین و عقلانی‌ترین مسیر ادامه پرونده، استفاده از مشاوره وکلای دادگستری در این خصوص است.

مثلا اگر در تنظیم قرارداد پیش از هر اقدامی از طریق مشورت با یک وکیل متخصص قرارداد تنظیم گردد قطعا از بروز اختلافات احتمالی در مراجع قضایی پیشگیری خواهد شد.

در استفاده از خدمات مشاوره حقوقی شاید برخی این تصور اشتباه را داشته باشند که استفاده از خدمات مشاوره حقوقی و مراجعه به وکیل، شما را متحمل هزینه خواهد کرد.

اما همیشه بدانید در موارد زیادی اقدام خود شخص بدون مشاوره با وکیل مجرب، علی رغم ذی‌حق بودن او ممکن است به شکست در دعوا منتهی شود و چنین امری به معنای صرف هزینه و زمان مجدد و اطاله دادرسی خواهد بود.

اهمیت مشاوره حقوقی از طریق واتساپ

روابط امروز همه انسان‌ها نسبت به گذشته پیچیده‌تر شده و مشکلات حقوقی نیز ممکن است برای هر شخصی به وجود آید اما فرصت یادگیری کامل قوانین حقوقی برای همه وجود ندارد و تمام جوامع نیاز به افرادی دارند که دانش کافی در خصوص مسائل حقوقی را داشته باشد تا بتواند توصیه و راهکار مناسب را ارائه کنند که در اینجا مشورت با فرد متخصص اهمیت پیدا خواهد کرد.

بهره‌گیری از روش‌های نوین مشاوره حقوقی از طریق واتساپ و مشاوره حقوقی آنلاین مزایای بسیاری دارد.

شما با بهره‌گیری از خدمت مشاوره حقوقی از طریق واتساپ در هر مسئله حقوقی می توانید با وکیل متخصص در همان حوزه مشورت بگیرید.

توجه داشته باشید که حیطه وکالت نیز مانند سایر خدمات تخصصی در کشور به صورت کاملا تخصصی دنبال می‌گردد. به این صورت که پرونده‌های مرتبط با مسئله جرم و مجازات توسط وکیل متخصص در امور کیفری و پرونده‌هایی مانند وصول مطالبات، دعاوی ملکی و غیره از طریق وکیل متخصص در امور حقوقی دنبال می‌گردد.

خوشبختانه با در نظر گرفتن خدمت مشاوره حقوقی از طریق واتساپ امکان هدایت فرد به صفحه چت با متخصص هر دعوای توسط موسسات حقوقی معتبر فراهم آمده است و از حیث تخصص وکیل مورد نظر، اطمینان لازم به شما را خواهد بخشید. آشنا شدن با فرآیندهای قضایی و حقوقی همیشه همیار شما خواهد بود تا مسئله خود را به بهترین نحو پیش ببرید.

در مشاوره حقوقی آنلاین در واتساپ چه فوایدی متصور است؟

 • مشاوره حقوقی بسیار پرسرعت‌تر و ارتباط سریع‌تر برقرار می‌شود.
 • امکان رد و بدل نمودن پرسش و پاسخ وجود دارد.
 • امکان برقراری تماس صوتی و حتی تصویری نیز با هماهنگی دو طرف ممکن است.
 • امکان رایگان بودن این نوع مشاوره حقوقی از طرف وکلای سامانه حقوقی شکایت 24 وجود خواهد داشت.
 • در صورت لزوم و جهت ادامه مشاوره، می‌توان جلسه حضوری بین دو طرف برقرار نمود.
 • برقراری مشاوره حقوقی واتساپی برای اشخاص حقوقی نیز میسر است.

برای استفاده بهتر از مشاوره حقوقی از طریق واتساپ باید به چه مواردی دقت کنیم؟

 • حتما به سوالات مشاور به دقت پاسخ دهید و به طور کامل به او اعتماد کنید و مشاور را امین خود بدانید.
 • یادداشت برداری از مسائل کلیدی را به هیچ عنوان فراموش نکنید.
 • در هنگام مشاوره سعی کنید با دقت بالا به صحبت‌های مشاور گوش کنید و نکته‌های کلیدی را یادداشت نمایید.
 • از نرم افزارهای مناسب برای گوشی همراه که دارای امکانات تایپ صوتی و یادداشت برداری است استفاده کنید.
 • به جد توصیه می‌شود با مشاور خود صادق باشید.
 • به جنسیت و سن مشاور به هیچ وجه اهمیت ندهید.

مشاوره حقوقی در واتساپ

یک مشاور حقوقی خوب در واتساپ چه ویژگی‌هایی خاصی دارد؟

شما هنگامی که دچار بیماری می‌شود نیاز به پزشک متخصص دارید تا به شما کمک کند و مطمئنا در مراجعه به پزشک سعی می‌نمایید که پزشکی با تجربه‌تر و با دانش بیشتر را انتخاب نمایید.

این انتخاب برای دریافت مشاوره حقوقی از طریق واتساپ نیز بسیار مهم است که مشاوری را انتخاب نمایید که از مزیت‌های بیشتری برای شما برخوردار باشد:

تسلط بر قوانین عام و خاص

قوانین متعدد در زمینه‌های خانواده، مالی، مالیاتی، ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی دارای پیچیدگی‌های زیادی است. مشاور یا وکیل باید به این قوانین مسلط باشد و شما هم باید به این نکته دقت کنید کافی را داشته باشید.

به تبلیغات هر مشاوری اعتماد نکنید که ممکن است با راهنمایی اشتباه مسیر پرونده شما را بسیار دشوارتر نماید.

دارای تجربه

مشاور حقوقی که تجربه بالایی در پرونده ها متعدد داشته باشد، قاعدتا در تشخیص راه درست نیز می‌تواند بهتر عمل نماید و گاهی ممکن است مشاور از قبل با پرونده‌ای مانند پرونده شما کار کرده باشد پس هرچه مشاور دارای تجربه بیشتری باشد بهتر می‌تواند به شما کمک کند. اما گاهی مشاورین جوان‌تر با خلاقیت خود می‌توانند راه‌های بسیار خوبی را به شما نشان دهند.

تیم تخصصی سامانه حقوقی شکایت 24 با همکاری مستمر با وکلای متبحر و با تجربه در زمینه شکایت در مسائل مختلف کیفری به صورت کاملا تخصصی و همچنین سایر زمینه های مرتبط حقوقی، در اقدامی جدید آماده خدمات رسانی به مخاطبین و موکلین در بستر واتساپ می‌باشد.

سامانه حقوقی شکایت 24 با ایجاد شرایط بهره‌مندی از بهترین مشاوره حقوقی توسط وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران متخصص در زمینه‌های مورد نظر شما، بر آن است تا بتواند کارگشای کلیه مسائل حقوقی شما به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان لازم باشد.

اگر شما نیز از مخاطبین محترم سامانه شکایت 24 هستید، جهت اطلاع از نحوه مشاوره حقوقی در بستر واتساپ به صورت تلفنی یا آنلاین و به صورت حضوری یا استفاده از خدمات وکیل در تمام موارد مربوط به شکایات حقوقی و کیفری با بهترین وکلای پایه یک دادگستری و نیز کسب اطلاع از هزینه مشاوره حضوری و تلفنی به صفحه مشاوره حقوقی ما مراجعه نمایید.

ضمنا در صورتی که در زمینه تنظیم هر نوع شکواییه کیفری، لایحه کیفری و اظهارنامه تقاضای دریافت خدمات دارید، می‌توانید با مراجعه به بخش تنظیم اوراق قضایی،لایحه مورد نیاز خود را در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه دریافت نمایید.

دکمه بازگشت به بالا